تبلیغات
تهاجم خاموش

        
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
همسنگران
پیوندهای روزانه
به گزارش نامه نیوز به نقل از فاکس نیوز، جان کری و حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در سخنانی در جمع بندی مذاکرات یک هفته ای سوئیس این سخنان را عنوان کردند و قرار است تیم های مذاکره کننده دو طرف برای یک دوره دیگر مذاکرات پیش از 31 مارس با یکدیگر دیدار کنند. 

کری پیشرفت های این دور از مذاکرات را «پیشرفت واقعی«توصیف کرد.» 

وزیر خارجه آمریکا همچنین اواخر روز شنبه به لندن رفت تا پیش از بازگشت به آمریکا با وزرای خارجه فرانسه، انگلیس و آلمان که در مذاکرات هسته ای ایران حاضر هستند نیز دیدار و دیدگاه های یکدیگر را درباره حل مسائل باقی مانده در مذاکرات هسته ای ایران به اشتراک بگذارند تا دریابند دستیابی به توافق امکان دارد یا نه. 

در نهایت وزرای خارجه آمریکا، انگلیس، آلمان وفرانسه پس از دیدار با انتشار بیانیه مشترکی عنوان کردند که «پیشرفت های قابل توجهی» در مذاکرات هسته ای هفته گذشته لوزان به وجود آمده است اما موضوعات مهمی همچنان باقی مانده است. 

آنها در این بیانیه عنوان کردند که اکنون زمانی است که ایران باید تصمیمات دشوار بگیرد. 

آلمان نیز یکی دیگر از کشورهایی هست که در مذاکرات هسته ای ایران حضور دارد، مذاکراتی که قدرت های های جهان و ایران در آن حضور دارند تا ضمن محدود کردن برنامه هسته ای ایران در مقابل تحریم های غرب نیز برداشته شود. 

جان کری در این باره گفت:  ما در رسیدن به هدفمان متحد هستیم. رویکرد ما حل و اطمینان یافتن از برنامه صلح آمیز هسته ای ایران است. 

در ایران نیز حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران نسبت به این موضوع امیدوار تر بود و گفت که رسیدن به توافق امکان پذیر است و هیچ چیز باقی نمانده است که حل نشود. 


طبقه بندی: حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، اخبار خارجی، سیاست،
[ یکشنبه دوم فروردین 1394 ] [ ساعت 12 و 25 دقیقه و 28 ثانیه ] [ سرباز گمنام ]
.: Weblog Themes By Salehon.ir :.

هرگونه تغیر در قالب و حذف لوگو و لینک سازنده قالب از نظر قانونی ممنوع و از نظر شرعی حرام می باشد!

درباره وبلاگ


سرباز گمنام

آرشیو مطالب
آخرین مطالب
1
لیست آخرین مطالب
لوگوی دوستان

محل درج کد لوگوی دوستان

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب